Budownictwo i dom

Kosze na śmieci z popielnicą HiG

Jakie są rodzaje koszy z popielnicą?

Najbardziej popularne i najchętniej kupowane są okrągłe kosze na śmieci z popielnicą. Przypominają one wysokie słupki, na których szczycie umieszczona jest popielnica. Z przodu w ściance kosza znajdują się otwory, przez które można wrzucać śmieci. Tego typu kosze są zazwyczaj wykonywane z wysokiej jakości metalu i posiadają wyjmowany wkład, który znacznie ułatwia czyszczenie i opróżnianie. Dzięki specjalnej samogaszącej pokrywie kosz ten nadaje się zarówno do wnętrz, jak i do miejsc zadaszonych. Sprawdza się on znakomicie w pomieszczaniach wyznaczonych dla osób palących oraz ustawiony przy wejściu do budynku. W sprzedaży są zarówno modele w kolorze czarnym, jak i metalowym matowym lub polerowanym. Zazwyczaj mają one wkład z piasku, który zapewnia stabilność i ułatwia gaszenie niedopałków.

W ofercie sklepów są również kwadratowe kosze na śmieci z popielnicą. Pojemność takiego kosza to zazwyczaj ok. 17 litrów oraz 2-litrowa popielnica. Nadają się one do wnętrz i miejsc zadaszonych. Do ich wykonania stosuje się wysokiej jakości metal, który jest odporny na zarysowania i wysokie temperatury. Podobnie jak modele okrągłe, kosze kwadratowe także mają wycięte otwory do wrzucania śmieci. Wyjmowany wkład ułatwia utrzymanie w czystości, a do aluminiowej popielnicy z drucianym wkładem dołączone jest ok.1,5kg piasku do napełniania. Tego typu kosze również dostępne są w różnych kolorach.

W sklepach można znaleźć także zewnętrzne kosze z popielnicą montowane do ściany. Są one wykonane z malowanego proszkowo metalu i mają kształt prostokąta. Pojemność tego rodzaju modeli wynosi zwykle 20l. Dzięki wysokiej jakości materiałom produkt ten wysoce odporny na zmienne warunki atmosferyczne, wysoką temperaturę i uszkodzenia mechaniczne. Sprawdza się on znakomicie na zewnętrznych ścianach budynków.

W miejscach, w których nie ma możliwości przymocowania wspomnianego wcześniej kosza, można ustawić kosz zewnętrzny na nóżce. W sprzedaży są zamykane na klucz kosze na śmieci z popielnicą. Klasyczny wygląd i wysoka jakość wykonania sprawiają, że idealnie wyglądają one zarówno w otoczeniu firmy, jak i przed sklepem czy punktem usługowym. Modele te są wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne. Oczywiście na ich trwałość ma wpływ odpowiedni montaż, ponieważ kosze te należy solidnie przymocować do podstawy, np. do płyty chodnikowej. Zabezpiecza to nie tylko przed kradzieżą, ale także przed podmuchami wiatru.

Zaprezentowany produkt pochodzi ze sklepu – SMART BIN.

Related posts