Budownictwo i dom

Rzeczoznawca majątkowy

Rzeczoznawca majątkowy jest zawodem, który wymaga posiadania doświadczenia oraz niezbędnej wiedzy w zakresie kwestii prawnych dotyczących tego zajęcia. Poszukując rzeczoznawcy majątkowego warto zwrócić uwagę na fachową obsługę oraz kompleksowe podejście do każdego klienta, dzięki czemu zyskamy pewność, że postawiliśmy na profesjonalistę. 

Unikalna oferta

Barbara Włodarczyk jest Rzeczoznawcą Majątkowym posiadającym uprawnienia zawodowe (nr 7282) w odniesieniu do szacowania nieruchomości, jakie nadał Minister Infrastruktury i Rozwoju. Działa na terenie Śląska, a siedzibę firmy Barbary Włodarczyk znajdziemy w Jaworznie. Ponadto, jest ona członkiem Śląskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych w Katowicach i Sygnatariuszem Bazy Śląsk, która stanowi jedną z największych i najstarszych baz danych o cenach transakcyjnych w regionie śląskim.  Więcej informacji www.wycenawlodarczyk.pl/wycena-nieruchomosci-katowice

 

Warto skorzystać z usług tego rzeczoznawcy, gdyż w każdym przypadku działa sprawnie, starannie, dokładnie oraz rzetelnie, co jest bardzo ważnymi kwestiami w tym przypadku. Barbara Włodarczyk ciągle poszerza swoją wiedzę i korzysta z licznych szkoleń, które mają na celu podnosić jakość świadczonych usług, jak i rozwijać umiejętności i kwalifikacje.

Usługi rzeczoznawcy majątkowego

Rzeczoznawca majątkowy nieruchomości zajmuje się sporządzaniem wyceny nieruchomości w formie opinii o wartości lub operatu szacunkowego. Operat szacunkowy to ważny dokument, który bazuje na pisemnej opinii rzeczoznawcy na temat wartości przedmiotu wyceny. Uwzględnia od wszelkie założenie i ograniczenia związane z wyceną, jak i ważne informacje, które uzyskane zostały w trakcie procesu szacowania nieruchomości. Jeśli chodzi o wycenę nieruchomości, jest ona wykonywana w różnych celach. Mogą one dotyczyć przykładowo: darowizny, zamiany, sprzedaży, czy negocjacji, wyceny ustalanej dla banku jako zabezpieczenie wierzytelności kredytodawcy, ustalenia ceny transakcyjnej sprzedaży nieruchomości, czy też aktualizacji opłat związanych z użytkowaniem wieczystym.

Rzeczoznawca majątkowy nieruchomości to zawód wymagający dokładności i doświadczenia w wykonywaniu swoich zadań.

Related posts