Zdrowie

Zadbaj o zdrowie swoich nóg – podkolanówki uciskowe

Zmęczone i spuchnięte nogi są obecnie jednym z największych problemów kobiet. Długie godziny w butach na wysokim obcasie oraz rosnące problemy z krążeniem wśród dużej części społeczeństwa sprawiają, że coraz częściej na nogach powstają żylaki. Podkolanówki uciskowe, które zostały zaprojektowane specjalnie żeby pobudzać krążenie, są jednym z najlepszych środków w walce z powstającymi żylakami i ogólnym zmęczeniem i obrzękiem nóg oraz stóp.

Jeśli zdarza nam się odczuwać ból nóg, a nasze stopy bywają mocno opuchnięte, nasz organizm daje nam znak, że coś jest nie w porządku. Podkolanówki uciskowe pozwalają w znacznym stopniu zniwelować dużą część objawów związanych z problemami z krążeniem dolnym. Konstrukcja podkolanówek pobudza krążenie krwi w samych stopach oraz w łydkach. Dzięki temu takie dolegliwości jak drętwienie nóg czy ich ból oraz puchnięcie stóp, a także powstawanie żylaków zostają w znacznym stopniu zniwelowane.

Podkolanówki uciskowe są natychmiastowym środkiem zaradczym pozwalającym już w chwili wystąpienia objawów, przeciwdziałać ich nasileniu. Nowoczesne metody produkowania podkolanówek uciskowych, oparte na technologii kompresji sprawiają, że podkolanówki działają jak naturalny masaż dolnych kończyn. Krążenie w nogach, ubranych w podkolanówki uciskowe, jest cały czas pobudzane. Dzięki temu następuje swobodny przepływ limfy w dolnych partiach organizmu. Nacisk na stopy i łydki jaki powodują podkolanówki uciskowe pozwala na usunięcie opuchlizny oraz ustąpienie bólu i uczucia ciężkości nóg.

Ulga po założeniu podkolanówek jest prawie natychmiastowa. Jeżeli nagminnie zdarzają nam się obrzęki stóp, wskazane jest systematyczne noszenie podkolanówek. W ofercie producentów są dostępne podkolanówki uciskowe o dyskretnych cielistych barwach, które są praktycznie niedostrzegalne. Dodatkowo istnieje również oferta podkolanówek z zamkiem błyskawicznym, które są niezwykle wygodne i szybkie zarówno w zakładaniu, jak i w ściąganiu.

Podkolanówki uciskowe są świetnym rozwiązaniem do stosowania na noc, jak i do codziennego noszenia na przykład do pracy. Dzięki stałemu uciskowi krążenie w naszych noga jest cały czas pobudzane, co aktywnie przeciwdziała obrzękowi stóp i powstawaniu żylaków.

Related posts