Turystyka

Wyjazdy w góry z rodziną i współpracownikami

Imprezy integracyjne w Górach to jeden ze sposobów na zintegrowanie pracowników firmy. Wspólny wyjazd o bogatym programie opartym na wycieczkach po górach latem czy szusowaniu na nartach zimą urozmaicają pobyt i prowadzą do kolejnych wyzwań, przez które również przechodzi się wspólnie. Tego typu wspólny pobyt w Tatrach, Bieszczadach czy Pieninach, noclegi w schroniskach i wędrówki po górach pozwalają na prawdziwie głębokie przyjaźnie.

Do programu pieszych wędrówek warto włączyć element współzawodnictwa choćby poprzez organizację wycieczek rowerowych na czas czy spływy kajakowe. Docieranie do określonych miejsc, stopniowanie trudności poszczególnych wędrówek urozmaicą pobyt a przede wszystkim dostarczą wszystkim intensywnych wrażeń. Połączenie wysiłku fizycznego z delikatnym współzawodnictwem nadadzą wyjazdowi integracyjnemu nowego kolorytu i pozwolą na zmianę zawodowych pozycji. Wyjazdy firmowe w góry, w warunkach zdecydowanie trudniejszych niż komfortowy pobyt w hotelach stanowią wyzwanie dla relacji zawodowych i ugruntowują zawarte wcześniej przyjaźnie.

Wielkanoc 2019 w Bieszczadach to popularny już sposób na spędzanie ważnych w naszym kraju świąt. Polacy, przywiązani do tradycji, niechętnie rezygnują ze spędzania w gronie rodzinnym świąt Bożego Narodzenia, natomiast święta wielkanocne wydają się posiadać mniejszy ciężar tradycji i bardzo chętnie spędzamy je poza domem. Wielkanoc w górach, w wielu rodzinach, jest już tradycją. W tym okresie w wielu miejscach, przecież nie tylko w Polsce, można jeszcze zjeżdżać na nartach. Pobyt w schroniskach, pensjonatach czy hotelach nie sprawia żadnego problemu a obecność stoku narciarskiego wypełnia czas. Słabsze powiązanie z tradycją i ograniczenie jej do śniadania wielkanocnego pozwala na wypoczynek bez żalu za świątecznymi zwyczajami. A śniadanie wielkanocne można przygotować sobie samodzielnie w apartamencie czy poprosić o przygotowanie w hotelu. Czas świąt wielkanocnych, na granicy zimy i wiosny, w gronie rodziny, najbliższych i znajomych to magiczny okres dla wszystkich.

 

 

 

 

Related posts