Budownictwo i dom

Waschkonig do prania – wysoka jakość za przystępną cenę

Jakość środków piorących używanych do prania, jest niezwykle ważnym czynnikiem, który wpływa nie tylko na sam efekt usuwania zabrudzeń czy plam, ale także na zużycie pranych tkanin. Nowoczesne formuły zastosowane w produktach Waschkonig nie tylko sprawnie usuwają wszelkiego rodzaju zabrudzenia, ale także chronią nasze ubrania i inne tkanin przed zniszczeniem, zszarzeniem i utratą kolorów.

Bogaty asortyment wysokiej jakości środków piorących Waschkonig – marki o niemieckim rodowodzie, jest gwarancją naprawdę czystego i świeżego prania. A tkaniny prane w środkach Waschkonig przez długi okres czasu zachowują swoją wysoką jakość i po prostu wyglądają tak, jakby były nowe. Dodatkową zaletą wszystkich produktów Waschkonig, jest ich bezpieczny skład chemiczny, z którego usunięto takie szkodliwe i stosowane przez inne marki środki, jak fosforany i zeolity. Natomiast wszystkie odplamiacze i wybielacze produkowane przez markę, nie zawierają w sobie chloru, co dodatkowo chroni tkaniny przed uszkodzeniem.

Obok wysokiej skuteczności i jakości, środki piorące Waschkonig mają jeszcze jedną, bardzo istotną zaletę, jest nią cena. W porównaniu do innych znanych z telewizji, wysokiej jakości detergentów, dostępnych na rynku polskim, cena środków piorących Waschkonig jest bardzo atrakcyjna. A same produkty, takie jak proszki, żele do prania, kapsułki, płyny do płukania, odplamiacze czy wybielacze, są niezwykle ekonomiczne. Dodatkowo wykazują równie skuteczne działanie także w bardziej oszczędnych programach piorących, które charakteryzują się o wiele krótszym czasem prania i mniejszym zużyciem wody.

Related posts