Rozrywka

Recenzja polskiego bukmachera

Wejście w życie nowej ustawy hazardowej sprawiło, że na rynku zakładów bukmacherskich pojawił się podział na firmy działające legalnie i nielegalnie. Jak na razie licencję Ministerstwa Finansów uzyskało jedynie siedem podmiotów. Wśród nich znajduje się polska firma forbet założona w 2016 roku i oferująca graczom możliwość zawierania zakładów wzajemnych przez Internet. W związku z krótką historią i niewielką renomą na rynku usług bukmacherskich firma zdecydowała się przyciągać nowych klientów atrakcyjnymi bonusami powitalnymi, należącymi do najciekawszych na rynku.

Gracze, którzy zdecydują się na korzystanie z usług tego bukmachera, mogą liczyć na podwojenie pierwszej wpłaty aż do kwoty 600 zł. Dużym atutem forbet jest również bogata oferta zakładów obejmująca zarówno popularne, jak i niszowe dyscypliny sportu. Gracze mogą więc obstawiać wyniki piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, a nawet darta, snookera czy egzotycznego futbolu australijskiego. Należy przy tym podkreślić, że wysokość kursu również znajduje się na solidnym poziomie i często dorównuje innym, większym bukmacherom. Porównując kursy oferowane przez poszczególne firmy, trzeba pamiętać, że forbet od każdego zawartego zakładu odprowadza podatek w wysokości 12 procent. Bukmacherzy działający bez licencji takiego podatku na rzecz polskiego fiskusa nie płacą. Dla graczy, którzy lubią obstawiać zdarzenia na żywo, firma przygotowała bogatą ofertę zakładów live. Na pochwałę zasługuje również sprawnie działający dział obsługi klienta. W zależności od preferencji, z konsultantami można skontaktować się telefonicznie lub też za pośrednictwem czatu. Jeśli chodzi o wady, to jest nią z pewnością brak aplikacji mobilnej.

Co prawda istnieje możliwość korzystania z oferty firmy przez telefon za pośrednictwem strony internetowej, jednak rozwiązanie to jest mało praktyczne i niewygodne. Pewną niedogodnością dla niektórych klientów może być także niewielka ilość dostępnych systemów umożliwiających dokonywanie wpłaty depozytów. W tym przypadku konkurencja prezentuje się znacznie lepiej.

Related posts