Biznes

Program wf mag i jego zastosowanie

Program wf mag dostępny jest już na rynku 15 lat. To świadczy o jego dużej skuteczności i efektywności. Ten program charakteryzuje się dużymi atutami, posiada on doskonały interfejs. Największym plusem jest szybka instalacja i łatwość konfiguracji. Ten program dostosowany jest do Windowsa. Jest to program magazynowo-handlowy i na ten moment, jest on najchętniej wybierany do prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Warto wiedzieć, że połączenie aktualnych, bogatych doświadczeń firmy, jako producenta aplikacji biznesowych, z doskonałymi nowościami informatycznymi, dało owoc w postaci stworzenia programu wf mag.

Wyżej wymieniony program dzieli się zasadniczo na kilka różnych wersji. Warto wiedzieć, że w zależności od profilu prowadzonej działalności można zdecydować się na inny wariant. Najprostszą wersją jest wariant Start, który dedykowany jest głównie małym firmom i mikroprzedsiębiorstwom. Program w tej wersji umożliwia automatyczne wystawienie faktur, jest to oczywiście możliwe na podstawie wcześniej utworzonych dokumentów ,,WZ”. Ten wyżej wymieniony program posiada także cenniki w walucie bazowej jak i również cenniki walutowe. Wersja Start może obsługiwać wyłącznie jeden komputer i jeden magazyn.

Warto wiedzieć, że w celu maksymalnego ułatwienia pozyskania informacji, okna przeglądarek w programie posiadają różne warianty sortowania. Co jest również ważne, program wf mag posiada mocno rozbudowane możliwości filtrowania. Dzięki temu można indywidualnie dzielić zawartości kartoteki wg spersonalizowanych warunków oraz kryteriów. Jakie komputer musi mieć zalecenia co do instalacji programu i korzystania z niego na jednym komputerze? Warunki przedstawione są poniżej:

  • komputer musi posiadać procesor o takowaniu 2 GHz,
  • sprzęt musi być kompatybilny z x86 lub x64,
  • na komputerze musi znajdować się 2 GB pamięci RAM,
  • w urządzeniu musi się znajdować napęd DVD,
  • komputer musi posiadać kartę graficzną SVGA,
  • urządzenie kompatybilne jest z: Windowsem,
  • urządzenie musi mieć ,,MS SQL Server 2005″ albo nowszą wersję.

Wyżej wymienione urządzenie działa w wersji Start oraz w większych rozszerzeniach. Kolejną wersją jest Biznes. Jest ona dedykowana przeważnie dla większych firm, które posiadają kilka miejsc pracy. Urządzenie pozwala raportować, wystawiać faktury i rachunki na wielu różnych stanowiskach. Ten program także dostępny jest w wersji Prestiż. To urządzenie skierowane jest do firm, które posiadają kilka filii lub oddziałów na terenie kraju. Warto wiedzieć, że ten program może obsługiwać zarówno wiele stanowisk pracy jak i również wiele magazynów.

Wersje Start, Biznes oraz Prestiż są podstawowymi wersjami programu wf mag. Oprócz tych wersji, dostępna jest również szczególna wersja Prestiż Plus. Posiada ona wszystkie możliwe funkcje, dostępne w poprzednich wersjach oraz co jest również ważne, ta wersja posiada dodatkowe udogodnienia. Można tą wersję skonfigurować pod konkretny profil prowadzenia własnej działalności gospodarczej, ta wersja jest bardzo elastyczna.

Chcesz znać więcej zastosowań programu wf-mag? Odwiedź poniższe strony:

http://xc.com.pl/oferta/wapro/wapro-wf-mag

http://wms.wapromag.pl/o-produkcie

Jakie zalety ma program wf mag

Related posts